sk

KTO SME

Biznis v oblasti súkromnej bezpečnosti je zložitý. Už od roku 2007 som sa pohyboval v oblasti súkromných bezpečnostných služieb, keď ma otec oslovil, či mu nepomôžem s administratívou, a aj so strážením rôznych objektov keď nebude mať zamestnanca na zabezpečenie jednotlivých služieb. Povedal som si prečo nie?! Administratíva, tabuľky, tlačivá, dokumenty ma vždy bavili, a tak som sa v tom cítil ako doma. Časom sa otec rozhodol s podnikaním skončiť. Iste si všetci hneď pomyslia syn, čo všetko dostal a nemusel nič robiť. Avšak opak je pravdou. Otec nebol konateľom právnickej osoby ale iba SZČO. Ja som sa rozhodol ísť svojou cestou.

Založil som si spoločnosť s ručením obmedzením. Nejaké drobnosti som si od otca zobral ale takmer všetko robím inak. Hlavne som odlišný tým, že musím mať vo všetkom poriadok a mám syndróm Monka (policajt, čo musí mať vo všetkom poriadok a ani len papier nesmie byť vychýlený o milimeter, keď je niekde položený). Jednoducho mám rád presnosť a poriadok. Z otcovej klientely nemám ani jedného jediného klienta.

PREČO MY

Pre klientov bola vždy rozhodujúca hlavne cena. V súčasnosti sa už stretávame aj s oslovovaním našej spoločnosti na základe skúseností z predchádzajúcej spolupráce. Niektoré spoločnosti skúsili osloviť na jedno podujatie, ktoré sa koná pravidelne každý rok alebo na výstavbu budovy, inú spoločnosť, avšak po jednej skúsenosti sa k nám vrátili. To je ten najlepší pocit a zadosťučinenie, keď sa k Vám vráti klient a povie: „Ste oveľa lepší ako oni!“ Ten pocit, ktorý nám dodáva vždy robiť všetko pre klientov ako najlepšie vieme.

V spoločnosti mám ľudí, o ktorých sa viem oprieť a sú so mnou od začiatku. „Janči poď do toho, my Ti pomôžeme.“ To sú slová kolegov, ktorých by som nevymenil za nič na svete. V tíme je sila a my sme tím zohratých ľudí. Nie je to iba fráza ale v našej spoločnosti je to aj naše motto.

ČO PONÚKAME

MIKUŠ SECURITY vykonáva svoju hlavnú činnosť, bezpečnostnú službu, na základe licencie č. PS 001711 vydanej KR PZ Trenčín a za svoje pôsobenie od roku 2004 na domácom trhu si získala množstvo spokojných klientov. Viaceré spoločnosti sa sústreďujú len na jednu činnosť, my na základe rôznych certifikátov, osvedčení a licencií ponúkame viaceré služby. V prípade objednania jednej služby vieme poskytnúť zľavy na ďalšie služby. Aby mali klienti viacero služieb „pod jednou strechou“ rozhodli sme sa rozšíriť naše služby aj o poskytovanie upratovacích služieb a takisto aj veľmi dôležité súčasti každej spoločnosti, ktorá zamestnáva ľudí, ako sú Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a Požiarna ochrana, ktoré ponúkame k našim klasickým službám alebo aj samostatne.

Kurz SBS – typ S